Wet Scrubber

Firmamıza son dönemlerde gelen soruların sıklığı neticesinde içerik yazılarımızı yazmaya hızla devam etmekteyiz ve artık siz değerli müşterilerimizin sorularının yanı sıra su arıtım sistemleri ile alakalı olarak Google aramalarında en çok aratılan ürünler ve su arıtma sistemleri ile ilgili sizlere bilgi paylaşımında bulunacağız. Bu yazımızda ele aldığımız konu ise Wet Scrubber. Wet Scrubber belki bir çoğunuzun bildiği hatta kullandığı bir sistem olsa da bilmeyen veya ismini ilk kez duyanlar için bu yazımız bir rehber niteliğinde olacağından sonuna dek okumanızı, soru görüş ve şikayetlerinizi de hiç çekinmeden bizlere mail veya telefon yoluyla iletmenizi temenni ediyoruz. Bizler müşteri memnuniyetine son derece önem veren kaliteli ve profesyonel bir çalışma ekibine sahip sektörün lider konumunda olan firmalardan bir tanesi olma özelliğimizi siz değerli müşterilerimiz ile olan ilişkilerimize borçluyuz. Bu nedenle sizlere bu konuda bir teşekkürü de borç biliriz.

Wet Scrubber konumuza geri dönecek olursak. Wet Scrubber aslında bir tür koku giderim sistemi olarak bilinmektedir. Gaz içinde kokuya sebep olabilecek bileşenleri içerisine hapsetme özelliği ile beraber karşı akışlı akım yapısına sahip olan Wet Scrubber içerisinde barındırdığı kimyasal yöntemler sayesinde gaza sebep olabilecek Sülfür dioksit gibi Hidrojen sülfür gibi merkaptanlar gibi bileşenleri tamamen oksitleyerek oldukça zararsız bir hale getirmesi sayesinde bugün günümüzde sıklıkla koku giderimi konusunda tercih edilmektedir. Tüm bu prosesi uzun bir zaman diliminden ziyade oldukça kısa ve makul zaman dilimleri arasında gerçekleştirmesi de Wet Scrubber sistemini çekici kılan özelliklerinden bir tanesidir. Tam otomasyon modunda çalışan Wet Scrubber gazların içerisinde bulunan herhangi bir oksitlenebilecek bileşeni absorbe edebilme özelliğine sahip olduğu için özellikle istenmeyen kokuların tamamen yok edilmesi ve daha sağlıklı bir ortamın oluşabilmesi açısından hem sağlık bazında hem de çevre kirliliği bazında önemli bir sorumluluğu üstlenmektedir.

Firmamızda Wet Scrubber ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bizlere sorularınızı görüş ve önerilerinizi şikayetlerinizi bizzat mail yoluyla da iletebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir