Evsel Nitelikli Atıksu

Firmamıza son zamanlarda gelen sorulardan bir tanesi de Evsel nitelikli atıksu hakkındadır. Evsel nitelikli atıksu ile ilgili merak edilen birçok konunun olması aslında sadece bizlere attığınız mail veya telefonlarla değil aynı zamanda da Google aramalarındaki sonuçlarda da ortaya çıkmaktadır. Bizler de firma olarak böyle bir yazıyı oluşturmayı düşündük. Evsel nitelikli atıksu hakkında bilmeniz gerekenleri bu yazımızda bulabilirsiniz. Daha detaylı ve teknik bilgilere erişmek istiyorsanız firmamız ile doğrudan bağlantı kurup telefon veya mail yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. Bizler içerik yazılarımızda teknik bir dil kullanmamaya dikkat etmekteyiz çünkü teknik dil herkes hitap etmez, sadece konuya hakim olan kişilere hitap eder ve biz bunun olmasındansa herkesin anlayacağı bir dil ile yazılarımızı yazıp herkese hitap etmeye çalışıyoruz çünkü bizler müşteri memnuniyetine daimi bir şekilde önem veriyoruz.

Düşünüldüğü zaman Evsel nitelikli atıksu konusunda atık suların arıtma yöntemleri bazı durumlara göre içerisinde değişiklikler gösterebilmektedir. Evsel nitelikli atıksu sistemi üç ana başlık altında, yani üç farklı yöntem neticesiyle incelenebilmektedir. Bunlardan ilki fiziksel atık su arıtma yöntemi, ikincisi kimyasal su arıtma yöntemi üçüncüsü ise biyolojik su arıtma yöntemidir. Bunlara da kısaca değinecek olursak fiziksel arıtma yönteminde hacmi büyük olan maddelerin atık sulardan ayrılmasıyla beraber pompalara veya diğer teçhizatlara zarar vermesini engellemek ya da diğer arıtma ünitelerinin üzerine gelecek yükleri hafif hale getirmek amacı ile dizayn edilmiş arıtım üniteleridir. Kimyasal arıtma yöntemlerine baktığımızda ise Koagülasyon, Floklaştırma, iyon değiştiriciler, Klorlama ve ozonlama gibi prosesler devreye girmektedir. Son olarak biyolojik arıtma yöntemlerine baktığımızda ise sırasıyla biyolojik filtre, aktif çamur ve modifikasyonlar, stabilizasyon modifikasyonlar, anaerobik ve sistem gibi proseslerin işlediğini görmekteyiz.

Firmamızda satışı gerçekleştirilen Evsel nitelikli atıksu sistemleri ile ilgili olarak daha fazla detaylı bilgi almak için sizleri firmamıza bekliyoruz. Dilerseniz mail yoluyla dilerseniz telefon yoluyla bizlere soru öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Profesyonel bir çalışma ekibiyle oldukça disiplinli bir şekilde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak ve taleplerini yerine getirmek bizim her daim önceliğimizdir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir