Atıksu Arıtma Tesisi Kurulumu

Genelde insan nüfusunun ve sanayileşmenin suya karıştırmış olduğu çeşitli atıklar ve kirler nedeniyle oluşan atık suların çeşitli işlemlerden geçirilerek temizlenmesi ve yeniden kullanılabilmesini sağlayan sisteme Atıksu arıtma sistemi adı verilmektedir. Bu atık suların arıtılması Atıksu arıtma tesisi kurulumu ile mümkün olabilmektedir. Son derece özenli ve dikkatli bir şekilde kurulan bu tesislerde kullanılmayacak durumda olan atık sular çeşitli işlemlere tabi tutularak yeniden kullanılabilir hale getirilmektedir. Firma olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu Atıksu arıtma sistemleri ile kullanılmayan ve pis su olarak adlandırılan suların, yeniden tertemiz sulara dönüştürülmesini ve güvenilir bir şekilde kullanılabilmesini sağlamaktayız.

Bu Atıksu arıtma tesisi kurulumu gerçekleştirilirken hangi tür atık suyun temizlenerek geri dönüştürüleceği konusu son derece önemli olmaktadır. Şöyle ki sistemin kurularak kullanılacağı yani sistem ile temizlenecek olan atık suyun türüne göre kurulum sistemi değişmektedir. Temizlenecek olan Atıksu evsel Atıksu ise ona göre sistem kurulmakta veya endüstriyel Atıksu ise de yine farklı bir sistem ile tesis kurulumu gerçekleştirilmektedir. Sizlere sağlamış olduğumuz paket tip Atıksu tesisleri ile bu tesislerin kurulumunu son derece kısa sürede tamamlamakta ve sizlerin kullanımına sunmaktayız. Bu sistemlerin kurulumu evsel ve endüstriyel olarak bazı farklılıklar ile sağlanabilmektedir.

Evsel Ve Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisi Kurulumu Farkları

Bu iki tip Atıksu arıtma tesisi kurulumu da belli aşamalardan geçirilerek ve bir ön hazırlık yapılarak gerçekleştirilmektedir. Her iki tesisin kurulumunu da firma olarak bizler son derece profesyonel ve etkili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Öncelikle kurulacak olan sistem evsel Atıksu için ise sistem ortalama 15 gün içerisinde kurulmaktadır. Endüstriyel atık sular için kurulan tesislerin kurulumu ise, 1 ile 8 hafta arasında değişkenlik göstermektedir. Bunun dışında bu iki sistemin çalışma prensipleri vesaire j-konuları da birbirlerinden farklı işlemektedir. Ancak her iki sistemde de kullanılan gerek malzeme gerek ise sistemin etkinliği değişmemekte ve son derece kaliteli malzeme kullanılarak sistem son derece faydalı bir şekilde çalışmaktadır.

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir